HAKKIMIZDA

Türkiye’de deri ile modayı bütünleştiren bir marka olan Vira Deri, derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışının da temsilcisidir.
Özellikle modayı takip eden, erkek ve kadın segmentlerine aynı oranda hitap edebilen Vira Deri’nin konumu da etkin iletişim faliyetleriyle destekleniyor.
Felsefesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olan Vira Deri, değişen tüketici beklentileri ve değişen yaşam stillerine paralel tasarladığı ürün ve kolleksiyonlarıyla müşterilerine kendilerini özgürce ifade etme fırsatı sunuyor. Koleksiyonlarını sürekli yenileyen Vira Deri, her ürününde  ayrı ayrı derinin asaleti ve şıklığını yansıtıyor. Kurulduğu günden beri sektörüne, müşterilerine ve topluma değer yaratmayı ilke edinmiş bir marka olan Vira Deri Bugün; Avrupa, Uzak Doğu,ABD, Rusya, Ukranya,Kırgızistan, Kazakistan vb birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dissertation creating are usually time-ingesting and confusing. Should you prefer to shop dissertations on the internet instead of devoting all of your a chance to striking books? essay writer service

Devon Travis Womens Jersey Leon Hall Authentic Jersey Star Lotulelei Womens Jersey